Ojciec gwałcił przez 9 lat córkę

 3 Wszystkich wyświetleń,  1 dziś

Przez dziewięć lat 40-letni teraz mieszkaniec Zamościa miał molestować i gwałcić swoją córkę. Zdaniem śledczych koszmar dziewczynki zaczął się, gdy miała siedem lat. Łukaszowi M. grozi kara do 15 lat więzienia.

Służby zaalarmował członek rodziny, który zaczął domyślać się, jaki dramat przeżywa nastoletnia obecnie dziewczyna. Łukasz M. został zatrzymany w lipcu, a prokuratorzy oskarżyli go o molestowanie seksualne oraz gwałty, w tym z użyciem przemocy. Odpowie też za składanie fałszywych zeznań.

Proces rusza w połowie stycznia przed Sądem Okręgowym w Zamościu. Jak wynika z akt śledztwa, Łukasz M. po raz pierwszy napastował córkę w 2010 r. – podaje lublin112.pl. Dziewczynka miała wówczas niespełna siedem lat.

Śledczy uważają, że mieszkaniec Zamościa molestował córkę przez dziewięć lat. Najpierw miał pokazywać jej pornograficzne filmy i zdjęcia, a później zmuszać do seksu.

Kiedy ojciec wyjeżdżał za granicę do pracy, dziecko musiało obnażać się przed internetową kamerą. Łukasz M. miał też nagrywać filmy z roznegliżowaną córką.

W trakcie przesłuchań 40-latek nie przyznał się do winy. Odmówił równie składania wyjaśnień.

Łukaszowi M. grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

źródło: wp.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*