Kto rozpoznaje gwałciciela?

 3 Wszystkich wyświetleń,  1 dziś

Policjanci z IV komisariatu w Lublinie  poszukują mężczyzny, który 5 grudnia 2019 roku dopuścił się innej czynności seksualnej wobec mieszkanki Lublina. Sprawca zaczepił kobietę na klatce schodowej jednego z bloków. Wobec jej obronnej postawy, uciekł. Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy przestępstwa. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Policją.

Jak wynikało z przyjętego zgłoszenia, mieszkanka Lublina podczas powrotu do miejsca zamieszkania została zaczepiona  przed wejściem do klatki schodowej przez nieznanego mężczyznę, który wszedł za nią do bloku. Kiedy próbował dopuścić się wobec niej innej czynności seksualnej, pokrzywdzona odepchnęła mężczyznę. Wtedy sprawca uciekł.

Jak ustalili policjanci, sprawca przestępstwa ubrany był w czarną kurtkę zimową, ciemne spodnie i ciemne buty, na głowie miał ciemną czapkę.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z KP IV w Lublinie przy ul. Tomasza Zana 45, dzwoniąc pod  nr tel. (81) 535 48 00 lub tel. alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

KWP Lublin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*