Zdradził go smoczek i obrączka

 1 Wszystkich wyświetleń,  1 dziś

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem przestępstwa związanego z prezentowaniem treści pornograficznych. Poszukiwany, aby uniknąć zatrzymania, najpierw podał dane brata. Zdradził go smoczek dla dziecka i obrączka bowiem policjanci wiedzieli, że 31-latek ukrywa się u rodziny i ma małe dziecko. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 31-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi, otworzył je 31-latek. Przekonywał policjantów, że jest bratem poszukiwanego, a on sam nie wie, gdzie on teraz przebywa. Kryminalni doskonale wiedzieli, że mężczyzna próbuje ich oszukać. Mężczyznę zdradził smoczek dziecięcy i obrączka, które poszukiwany miał przy sobie ponieważ wiedzieli, że mężczyzna ożenił się i ma małe dziecko.

31-latek został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 6 miesięcy.

KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*