16-latka pojechała na seks z emerytem. Do dziś jej nie odnaleziono

Śledczy od niemal 5 lat starają się wyjaśnić tajemnicę zaginięcia ciężarnej 16-latki. W lipcu 2015 r. dziewczyna umówiła się na seks z 65-letnim emerytem. Miała za to dostać pół tysiąca dolarów. Ostatni raz była widziana w samochodzie mężczyzny, a potem zniknęła z powierzchni ziemi. Później w całym pojeździe zabezpieczono ślady jej krwi, ale ciała nigdy nie odnaleziono.

16-letnia Tiffany Anna Taylor zaginęła 12 lipca 2015 r. Ciężarna nastolatka miała się spotkać z 65-letnim Rodneyem Wayne’m Williamsem. Emeryt miał jej zapłacić za seks 500 dolarów za pośrednictwem strony internetowej Oasis. Od tamtej pory nikt nie widział dziewczyny żywej ani martwej.

 We wtorek w sądzie najwyższym w Brisbane Williams usłyszał zarzut zabójstwa, choć nie przyznał się do winy i nie odnaleziono ciała. Prokurator Philip McCarthy ujawnił jednak, że policja znalazła ślady krwi nastolatki w aucie mężczyzny. – Na schowku, na siedzeniu i zagłówku przedniego fotela pasażera, na dźwigni zmiany biegów i przy klamce drzwi pasażera – wyliczał.

Śledczy zabezpieczyli też nagrania z kamer monitoringu na autostradzie, na których widać samochód Williamsa z pasażerką. Emeryt pojechał do odległej dzielnicy przemysłowej Larapinta, gdzie jego pojazd zatrzymał się na około 20 minut. – Coś się wydarzyło, zanim auto wjechało w ślepą uliczkę, która jest częścią strefy przemysłowej – powiedział McCarthy.

Później mężczyzna pojechał do regionu Esk-Ferndale. Policja dokładnie przeszukała te okolice, ale bez skutku. Później tego samego dnia Williams miał sfałszować komunikację z nastolatką na stronie internetowej Oasis. „Przepraszam, że nie pojawiłem się na spotkaniu, zdecydowałem, że za to nie zapłacę” – napisał około trzech godzin po tym, jak wsiadła do jego auta. Po zatrzymaniu miał też powiedzieć jednemu ze śledczych, że próbował uciec z Brisbane do Darwin.

źródło: Daily Mail, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*