WYSZKÓW: Diler narkotyków ukrył się u kuzyna

Mokotowscy kryminalni, zajmujący się m.in. poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali 42-latka poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrołęce.

Mężczyzna, karany w przeszłości za szereg różnego rodzaju przestępstw, tym razem został skazany na półtora roku bezwzględnej kary pozbawienia wolności za udzielanie środków odurzających nieletniemu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zatrzymany został przewieziony do aresztu śledczego na warszawskim Służewcu.

Poszukiwany przyjął informacje i w rezultacie okazał policjantom dowód osobisty z prawdziwymi danymi. Funkcjonariusze okazali mu wystawiony przez sąd list gończy, a następnie zatrzymali go. Mieszkanie zabezpieczył jego kuzyn, który przyjechał na miejsce na prośbę zatrzymanego.

Poszukiwany został przewieziony do komendy Policji przy ul. Malczewskiego, a następnie po wykonaniu czynności przekazany służbie więziennej Aresztu Śledczego Warszawa – Służewiec, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy.
KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*