Tragiczny finał poszukiwań 6-latki

Wróciła autobusem ze szkoły, a potem miała bawić na podwórku. Kiedy rodzice 6-latki zauważyli, że ich córka zniknęła, powiadomili policję. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania. Ich finał okazał się tragiczny. Po czterech dniach znaleziono ciało dziewczynki.

Faye Marie Swetlik († 6 l.) nie żyje. Ciało dziewczynki znaleziono w czwartek, po czterech dniach poszukiwań. Mieszkająca w Karolinie Południowej 6-latka zaginęła w poniedziałek. Dziewczynka wracała autobusem ze szkoły do domu. Marie wysiadła na swoim przystanku, potem widziano ją jak bawiła się na podwórku w okolicy. Koło godziny 17 rodzice zauważyli, że ich córka zniknęła.

– Z bardzo ciężkim sercem ogłaszamy, że znaleźliśmy ciało dziewczynki. Koroner potwierdził, że to zaginiona Faye Marie Swetlik – powiedział dziennikarzom podczas konferencji prasowej dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego Cayce, Byron Snellgrove. W sprawie śmierci dziewczynki wszczęto śledztwo. Jest ono prowadzone w kierunku zabójstwa, więcej szczegółów śledczy nie zdradzają.

Amerykańskie media donoszą, że w pobliżu znalezionego ciała dziewczynki, natknięto się na zwłoki mężczyzny. Nie wiadomo jednak, czy jest coś, co łączy te dwie śmierci. Czy malutka Marie była ofiarą szaleńca, który ją zamordował? Co się wydarzyło w poniedziałkowe popołudnie?

Źródło: Fakt23

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*