Czy ciężarna 26-latka szukała śmierci na torach?

fot. Pixabay

Tajemnicza śmierć 26-letniej kobiety pod Koninem (woj. wielkopolskie). Jej ciało z licznymi obrażeniami znaleziono przy torach, nieopodal niestrzeżonego przejazdu. Jak informują lokalne media, 26-latka była w ciąży. Okoliczności tajemniczej śmierci kobiety wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora.

Zwłoki 26-letniej kobiety policjanci znaleźli w środę 12 lutego około godziny 9 rano. Ciało leżało w rowie przy torach, nieopodal niestrzeżonego przejazdu w miejscowości Zaryń (pow. koniński).

 – Gdy policjanci udali się na miejsce, zobaczyli zaparkowane nieopodal przejazdu auto z włączonym silnikiem i otwartymi drzwiami. Kilka metrów dalej, obok torowiska, leżały zwłoki kobiety – powiedział w rozmowie z portalem InfoKonin.pl Sebastian Wiśniewski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Jak dodał, 26-latka miała urazy brzucha, nogi i głowy. Portal podaje, że kobieta była w ciąży i nie pochodziła z Wielkopolski – to mieszkanka Piotrkowa Kujawskiego w woj. kujawsko-pomorskim.

„Głos Wielkopolski” podaje z kolei, że kobieta mogła zostać potrącona przez pociąg. W sprawie jej śmierci zostało wszczęte śledztwo. Ciało zabezpieczono już do przeprowadzenia sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na wskazanie dokładnych przyczyn śmierci 26-latki.

Źródło: infokonin.pl, Fakt24

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*