LUBLIN: Nożownik na dworcu PKP atakował ludzi

fot:lublin.112

Na dworcu PKP w Lublinie spacerował mężczyzna z długim nożem i groził ludziom. Według świadków krzyczał, że ich wszystkich pozabija. Nożownika powstrzymał pracownik ochrony.

Sprawę, do której doszło w poniedziałek wieczorem opisuje portal lublin.112. Na teren poczekalni dworca kolejowego w Lublinie wszedł mężczyzna, wyciągnął nóż, którym groził zebranym wokół osobom.

Jak mówi jeden ze świadków, ludzie widząc nożownika uciekali. – Po chwili zareagowali ochroniarze, jeden starał się rozmawiać z mężczyzną, jednocześnie nie dopuszczał do niego osób postronnych – relacjonuje pasażer. Inny stwierdził, że mężczyzna zrobił to „z miłości do kobiety”.

Według kolejnego świadka nożownik krzyczał, iż „pozabija wszystkich dookoła”. Potem – opisuje portal – miał sobie przyłożyć ostrze do szyi. Na terenie dworca była też kobieta, o której mówił nożownik – że ją kocha i wszystko dla niej zrobi.

Pracownik ochrony opanował sytuację, nakłonił agresora do odłożenia noża. Na miejsce przyjechała policja, mężczyznę przetransportowano do Szpitala Neuropsychiatrycznego.

źródło:, tvpinfo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*