WARSZAWA: Chciał wyłudzić trzy luksusowe auta

Trzy samochody marek Audi i BMW o łącznej wartości 700 tys. złotych miał przejąć „zaradny” 26- latek. Podejrzany podszywając się pod właściciela jednej z firm zawarł umowę na wynajem luksusowych aut. Dzięki wspólnej akcji kryminalnych z Żoliborza i Bielan mężczyzna został zatrzymany. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Za oszustwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wejście w posiadanie luksusowych aut w sposób nielegalny miało być dla 26-latka „interesem życia”, skrupulatnie się do tego przygotował. Podszywając się pod właściciela dobrze prosperującej firmy, podpisał umowę leasingową na trzy samochody o łącznej wartości 700 tys. złotych. O jego działaniach dowiedzieli się kryminalni z Żoliborza.

Kilka dni temu żoliborscy policjanci wsparci przez kryminalnych z Bielan zatrzymali mężczyznę, w trakcie odbioru aut. Podejrzany w prokuraturze usłyszał zarzut doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Prokurator zastosował wobec 26-latka policyjny dozór. Za oszustwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*