Szukamy Jolanty Piękniewskiej

Rzeszowska policja poszukuje 43-letniej Jolanty Piękniewskiej, która w listopadzie wyjechała do pracy do Holandii, a od 19 grudnia nie ma z nią żadnego kontaktu. Jej telefon jest nieaktywny.

Zaginiona w sobotę, 16 listopada pojechała z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami w celach zarobkowych do Holandii. Od 19 grudnia osoba, która zgłosiła zaginięcie, nie ma kontaktu z 43-latką. Jej telefon jest nieaktywny. Nie loguje się na portalach społecznościowych typu Facebook oraz w żaden inny sposób nie nawiązuje kontaktu.

Kobieta wygląda na mniej więcej 38 lat. Ma 175 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Ma czarne włosy do ramion, nos prosty, uszy normalne. Nie ma braków w uzębieniu. Policji nie udało się ustalić, w co była ubrana 43-latka. Wiadomo tylko, że zaginiona ma na ciele liczne tatuaże, m.in. na ramieniu. Ma tam wypisane imiona swoich dzieci.

Policja prosi o kontakt osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu. Sprawą zajmuje się Wydział Kryminalny Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34. W przypadku posiadania jakiś informacji można się tam zgłosić osobiście lub telefonicznie z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*