Założyli koledze prezerwatywę na głowę, próbowali ją podpalić (FILM)

Myśleniccy policjanci zatrzymali nastolatków, którzy mieli znęcać się nad uczniem z tamtejszego technikum. Nałożyli chłopakowi na głowę prezerwatywę, a następnie podpalili. Nastolatkowi nic się nie stało.

Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, jak dwóch młodych mężczyzn znęca się nad młodszym kolegą. Jeden z nich przytrzymuje chłopaka, w tym czasie drugi zakłada mu prezerwatywę na głowę i próbuje ją podpalić. Policja z Myślenic (Małopolskie) otrzymała zawiadomienie w tej sprawie.

Nagranie pojawiło się m.in. na portalu wykop.pl i w lokalnych mediach. Dwóm nastolatkom towarzyszy prawdopodobnie ich koleżanka, która nagrywała całą sytuację.

Nastolatkowie nałożyli chłopakowi na głowę prezerwatywę.

– Mogę to zdjąć? – pytał chłopak.

– Ale będzie poruta! – śmiał się jeden ze sprawców i dodatkowo sfotografował chłopaka. Następnie podpalił czubek prezerwatywy, ale chłopak ugasił ogień dłonią

„W związku z licznymi doniesieniami od osób zbulwersowanych treścią nagrania rozpowszechnionego w internecie, na którym dwóch młodych mężczyzn znęca się nad chłopcem, informujemy, że Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach podjęła czynności, które w dniu dzisiejszym doprowadziły do ustalenia wszystkich uczestników zdarzenia i zatrzymania sprawców” – poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach. Funkcjonariusze nie udzielają szczegółowych informacji ze względu na „dobro trwającego postępowania przygotowawczego, w tym dobro osoby pokrzywdzonej”. Postępowanie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Myślenicach.

źródło:gazeta.pl

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*