GRUDZIĄDZ: Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości

Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość mężczyzny, którego szczątki zostały znalezione w maju ubiegłego roku  w okolicach ulicy Portowej. W wyniku prowadzonego postępowania policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło prawdopodobny wizerunek denata. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności identyfikacyjne mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzny, którego szczątki zostały znalezione 13 maja ubiegłego roku w pobliżu ulicy Portowej w Grudziądzu. Denat nie posiadał żadnych dokumentów, miał jedynie na lewej ręce zegarek.

W sprawie tej Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu przeprowadziła również śledztwo, które jednoznacznie wykluczyło, iż do zgonu mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Niemniej jednak, jego tożsamość wciąż pozostaje nieznana. Do dzisiaj nikt również nie zgłosił zaginięcia osoby o podobnym rysopisie.

W związku z powyższym policyjne laboratorium kryminalistyczne, na podstawie dostępnych szczątków, opracowało dwa prawdopodobne wizerunki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Grudziądza 56 451 33 51.

KWP Bydgoszcz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*