SZCZECIN: Groził taksówkarzowi i zabrał mu auto. Szuka go policja

Około 30-letni mężczyzna próbował zmusić taksówkarza do wykonania kursu, a kiedy ten uciekł, zabrał auto i porzucił je kilka ulic dalej. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

5 stycznia 2020 roku około godz. 18:10 przy ul. Heleny w Szczecinie, nieznany mężczyzna wsiadł do taksówki i kierował groźby karalne w celu zmuszenia kierowcy do określonego działania polegającego na wykonaniu kursu, po czym dokonał zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego użycia, który porzucił przy ul. Lenartowicza w Szczecinie. Szczecińska policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Podejrzewany mężczyzna jest w wieku około 30-35 lat, średniej budowy ciała, włosy bardzo krótkie koloru ciemny blond z wygolonymi bokami, brak zarostu na twarzy, ubrany w skórzaną kurtkę koloru czarnego, spodnie typu jeans wytarte na nogawkach. Mężczyzna miał przy sobie czarną torbę sportową.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzewanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, bądź były świadkiem zdarzenia, proszone są o stawienie się osobiście w budynku Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo w Szczecinie, przy al. Papieża Jana Pawła II 37, pok. nr 226, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. (91) 82 14 578.

KMP Szczecin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*