ŁÓDŹ: Przyszli do sąsiadki z życzeniami a potem ją pobili

fot. Policja

Policjanci z VIII Komisariatu Policji KMP w Łodzi zatrzymali 3 mężczyzn, podejrzewanych o pobicie łodzianki w sylwestrową noc. Podczas „wizyty” w mieszkaniu u jednego z nich, funkcjonariusze znaleźli 28 gramów konopi indyjskich, amfetaminę, grzyby halucynogenne oraz 13 tabletek ecstazy.

1 stycznia 2020 roku funkcjonariusze z łódzkiej komendy zostali poinformowani, że w jednym ze szpitali leży pobita kobieta. Policjanci pojechali do placówki medycznej. Na miejscu zastali matkę wraz z  koleżanką pokrzywdzonej.

31-latka opowiedziała o fatalnym zakończeniu zabawy sylwestrowej. Uczestniczka „domówki” zrelacjonowała policjantom, że na ich imprezę wprosiło się z życzeniami noworocznymi 3 sąsiadów. Mężczyźni nie chcieli opuść lokalu. Wywiązała się awantura, która przerodziła się w bójkę. Jeden z mężczyzn pobił dotkliwie koleżankę oraz jej znajomego na klatce schodowej. Obrażenia były na tyle poważne, że oboje trafili do szpitala.

Policjanci natychmiast ustalili, kim są i gdzie mieszkają nieproszeni goście. Będąc w mieszkaniu u jednego z napastników stróże prawa wyczuli mocną woń marihuany. Na stole, w widocznym miejscu, funkcjonariusze spostrzegli foliowy woreczek, który zawierał 28 gramów konopi indyjskich, Ponadto policjanci znaleźli w mieszkaniu oraz podczas przeszukania 40-latka 2 gramy pochodnych amfetaminy, tyle samo grzybów halucynogennych oraz 13 tabletek ecstazy. Dodatkowo w jego lokalu znajdowały się urządzenia do uprawy roślin.

Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, co jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast 28 -letni sąsiad, który pobił kobietę i jej znajomego odpowie za uszkodzenie ciała, co jest zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. W chwili zatrzymania w organizmie mężczyzny stwierdzono ponad 1,5 promila.

KWP Łódź

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*