TCZEW: Oślepił laserem policjantów

Tczewscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który chwilę wcześniej oślepił dwóch innych funkcjonariuszy jadących radiowozem. Poszkodowani mundurowi z obrażeniami oczu trafili do szpitala, a zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego do policyjnego aresztu. Wszystkie osoby pokrzywdzone, które zostały oślepione laserem i doznały obrażeń oczu w ostatnich dniach, proszone są o kontakt z tczewskimi policjantami.

1 stycznia 2020 r., przed godziną 20.00, policjanci podczas patrolowania ulicy Jedności Narodu w Tczewie zostali oślepieni laserem emitującym niebieskie światło. Natychmiast o zdarzeniu został powiadomiony inny patrol funkcjonariuszy. Policjanci w jednym z bloków na klatce schodowej zatrzymali 23-letniego mężczyznę oraz zabezpieczyli przy nim laser. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dwóch pokrzywdzonych policjantów z obrażeniami oczu trafiło do gdańskiego szpitala.

Obecnie trwają czynności w tej sprawie. Najprawdopodobniej zatrzymany mężczyzna niebawem usłyszy zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała.

Policjanci zwracają się do osób, które w ostatnich dniach w pobliżu ulicy Jedności Narodu w Tczewie zostały oślepione laserem i doznały obrażeń oczu, z prośbą o kontakt osobisty z funkcjonariuszem z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie bądź telefoniczny pod nr: 58 530 81 90 lub telefonem alarmowym 112.

KWP w Gdańsku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*