Policja poszukuje sprawcy napadu. Może go znasz?

Policjanci z zespołu kryminalnego w Józefowie realizują czynności wykrywcze w śledztwie dotyczącym rozboju, popełnionego na osobie mieszkańca Otwocka, który w dniu 25 października w rejonie ulicy Piłsudskiego został prawdopodobnie zaczepiony, pobity, doprowadzony do stanu bezbronności i okradziony przez nieznanego mężczyznę, który mógł posługiwać się językiem rosyjskim.

Przy wsparciu policyjnego rysownika, opracowano portret pamięciowy. Apelujemy do wszystkich osób, które rozpoznają prezentowany wizerunek o kontakt z józefowskim komisariatem. Prowadzącemu postępowanie można też przekazać wszelkie informacje, które mogłyby mieć wpływ na rozwiązanie tej sprawy. Czekamy na zgłoszenia.

Ze wstępnych ustaleń, na podstawie złożonego przez pokrzywdzonego zawiadomienia, wynika, że do zdarzenia mogło dojść późnym wieczorem w dniu 25 października tego roku, w Józefowie w rejonie ulicy Piłsudskiego. Napastnik, wskazany jako ten, który zaatakował i okradł pokrzywdzonego, był wysoki, muskularnej budowy ciała, ubrany w ciemną bluzę, prawdopodobnie z logo „Adidas” i spodnie dresowe.

Przy wsparciu policyjnego rysownika opracowano portret pamięciowy, prezentujący wizerunek mężczyzny, który mógł mieć związek z opisywanym zdarzeniem.

Policjanci prowadzą czynności wykrywcze w tej sprawie, jednak apelują, aby w przypadku posiadania istotnych informacji, przekazać je prowadzącemu sprawę.

Wszelkie informacje można przekazywać w następujący sposób: tel. 22 604 16 08 prowadzący postępowanie asp. Michał Chwieduk, tel. 22 789 21 07 lub 22 604 18 71 dyżurny Komisariatu Policji w Józefowie, tel. alarmowe 997,112 e-mail: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl.

KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*