Znałeś tego mężczyznę? UWAGA: DRASTYCZNE ZDJĘCIA

fot. Policja

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzny ujawnionych w Porcie Czerniakowskim przy WTW ulica Zaruskiego 12. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie zwłok mężczyzn wyłowionych 21 października tego roku w porcie Czerniakowskim. Denat miał około 50 lat, 170 cm wzrostu i liczne tatuaże. Ubrany był w czerwoną bluzę z kapturem i buty widoczne na publikowanych zdjęciach. Ciało mogło przebywać w wodzie kilka dni.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 08, 22/ 60 391 78,  albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl .
KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*