KONKURS: I Ty zostaniesz reporterem!

Magazyn Reporter ogłasza  konkurs dziennikarski. Szukamy dziennikarskich talentów! Każdy z Was może zostać reporterem. Magazyn Reporter otwiera dla was swoje łamy!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie, który może stać się początkiem kariery dziennikarskiej. Wystarczy przysłać do nas artykuł – własnego autorstwa – o tematyce kryminalnej bądź prawnej. Czekamy głównie na teksty spełniające wymogi reportażu jako gatunku dziennikarskiego. Jednak nie wykluczamy z konkursu innych gatunków dziennikarskich (wywiadów, publicystki). Ważne, aby były to materiały autorskie a  nie kompilacje cudzych tekstów – to szybko wyłapiemy. Zależy nam na tematach nowych, niezbyt opisanych, na sprawach mniej znanych lub zupełnie nieznanych. Najbardziej zależy nam na tekstach ukazujący ludzi (ofiary, przestępców), ich motywacje, uczucia, emocje, drogę do zbrodni. Ważne, aby byli konkretni bohaterowie i miejsca akcji – najlepiej w Polsce. Prosimy nie przysłać opowiadań. Dla nas liczą się fakty a nie fikcja literacka.

Konkurs trwa do 15 stycznia 2019 roku.

Uczestnik konkursu może nadesłać dwie prace.

Tekst nie może przekraczać 7 stron tekstu znormalizowanego (1800 znaków na jednej stronie). Nagrodzone artykuły  opublikujemy na łamach Reportera oraz na portalu e-reporter.pl. A ich autorzy otrzymają honoraria. Najlepszym autorom zaproponujemy współpracę z magazynem Reporter.

Prace należy nadsyłać na mail: reporter@exmedia.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*