Prawdziwa historia „Masy”

„Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera”, to najnowsza książka najsłynniejszego polskiego świadka koronnego. Napisana wspólnie z Januszem Szostakiem i Błażejem Chyłą. Ukazała się tuż po aresztowaniu Jarosława Sokołowskiego. W tej książce czytamy o tym, jaka była jego droga ‒ od chłopaczka z biednej, rozbitej rodziny, którego wszyscy w szkole zaczepiali, do jednego z najbardziej wpływowych, majętnych i niebezpiecznych gangsterów w Polsce, którego już sama ksywka wśród wielu wywoływała panikę.

Przedstawione zostały trudne relacje z matką, wspomniani sadystyczni koledzy z podwórka czy lekarz, który zniszczył jego karierę zapaśniczą.

„Masa” zawsze chciał być kimś. Nie czekał z założonymi rękami. Zbudował swoją siłę przez zemstę i katorżniczą pracę na siłowni. Masa dawała siłę. Siła dawała władzę. Władza dawała pieniądze i wpływy. Tak powstał „Masa”.

Ta książka jest nie tylko o tym, jak „Masa” pięściami torował sobie drogę w gangsterskiej hierarchii. Poznamy także jego metody i plany treningowe. Jarosław Sokołowski opowie, jak trenować i zdobywać masę mięśniową oraz jak stać się wojownikiem z sercem do walki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*