Zaginęły nastolatki z Sosnowca

Policjanci z Sosnowca poszukują dwóch nastolatek: 16-letniej Amelii Kuban i 17-letniej Dagmary Żakowskiej. Obie nastolatki opuściły swe miejsca zamieszkania na początku stycznia i do tej pory do nich nie powróciły, ani nie nawiązały kontaktu z bliskimi osobami.

 

Amelia Kuban zaginęła 5 stycznia 2017 roku, a Dagmara Żakowska dzień później. Od tego czasu, nie udało się nawiązać z nimi kontaktu. Policjanci, chcąc usprawnić poszukiwania publikują zdjęcia i rysopisy nastolatek.

Amelia Kuban: wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie, proste, brązowe, twarz pociągła. Brak cech charakterystycznych. 5 stycznia 16-letnia Amelia Kuban po raz kolejny oddaliła się z ZOW w Sosnowcu i nie powróciła Jest to kolejna ucieczka małoletniej, która od dłuższego czasu nie stosuje się do poleceń wychowawców ZOW i wielokrotnie naruszała regulamin placówki poprzez samowolne, niekontrolowane oddalenia.

Dagmara Żakowska: wzrost 162 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie, uzębienie pełne, oczy niebieskie, nos prosty. W momencie opuszczenia miejsca zamieszkania miała na sobie płaszcz koloru czarnego, czarne getry, buty niebieskie sportowe, torebka – saszetka. Cechy charakterystyczne: kolczyk nad ustami po lewej lub prawej stronie. 6 stycznia 17-letnia Dagmara Żakowska po raz kolejny opuściła miejsce zamieszkania w Sosnowcu. Jest to jej kolejna ucieczka. Nastolatka od dłuższego czasu nie stosuje się do poleceń rodziców jak i wychowawców. 

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z zespołem poszukiwań KMP w Sosnowcu pod nr 032 2961315, 032 2961 307 , Dyżurnym jednostki pod nr 032 2961 255 lub 032 2961200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*