Słynny jasnowidz będzie promował swoją książkę w Gdańsku

Odnalazł setki osób i rozwiązał tysiące spraw. Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym polskim jasnowidzem, ale wciąż musi walczyć o prawdę na temat swojego daru. Efektem tej walki jest książka napisana z funkcjonariuszem Krzysztofem Janoszką „Jasnowidz na policyjnym etacie”. W sobotę w Gdańsku okazja do spotkania z jej autorami.

Szczegóły dotyczące spotkania:

Sobota, 27 stycznia godz. 16.0

Empik Galeria Bałtycka (Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk)

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2089069991325075/

 

O książce:

Walka o prawdę najsłynniejszego polskiego jasnowidza.

„Żaden jasnowidz nie przyczynił się do odnalezienia zaginionego”, twierdzi rzecznik prasowy policji. Media przekonują, że telepatia nie istnieje, a Kościół rzymskokatolicki uznaje jasnowidztwo za kontakt z demonami. Jak więc wytłumaczyć setki spraw rozwiązanych przez Krzysztofa Jackowskiego, które potwierdzają dokumenty i relacje funkcjonariuszy?

Tam, gdzie policja pozostaje bezradna, do akcji wkracza on. Dzięki swoim niezwykłym zdolnościom wskazuje miejsca, w których znajdują się ciała samobójców  i ofiar morderstw, pomaga odnaleźć zaginionych, a nawet opisuje przebieg zbrodni, rozwikłując kryminalne zagadki po wielu latach.

W tej książce słynny jasnowidz z Człuchowa w rozmowie z funkcjonariuszem policji Krzysztofem Janoszką opowiada o tajnikach swojej pracy, głośnych sprawach, w których pomagały jego wizje, śmierci Andrzeja Leppera czy zastraszaniu przy próbie wyjaśnienia zabójstwa Piotra Jaroszewicza.

Ta lektura zadziwia, a jednocześnie wstrząsa. To niezwykłe świadectwo walki o prawdę człowieka, który nauczył się słuchać szeptu zmarłych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*