POSŁUCHAJ NAGRANIA: Dziennikarz namawia gangstera do wspólnego ściągania haraczu

Piotr Sz. chce uchodzić za dziennikarza, chociaż nie ma ku temu najmniejszych kwalifikacji.  Powinien co najwyżej redagować gazetkę ścienną w ZK. Być może jeszcze będzie to robił?

 Dziś łatwo zostaje się „dziennikarzem”.  Internet wszystko wytrzyma. Wystarczy  stworzyć stronę lub kanał na You Tube – nazwać go „Mafia, to nie tylko Wołomin” albo „Polska Kryminalistów”, nagrać kilka drętwych rozmów z bandziorami i już jest się „dziennikarzem”. Niestety taką ścieżkę kariery obierają często sami przestępcy. I wierzą, że ciemny lud to kupi. bo głup

 Piotr Sz.,  też zapragnął być dziennikarzem, chociaż wyłazi z  niego natura zbója. Zresztą posłuchajcie sami, jak budzi w nocy  gangstera o pseudonimie Arbuz i namawia go, aby ściągać haracz z pewnego lokalu w Poznaniu. I dodaje, że chce to zrobić w tajemnicy przed Jarkiem (Masą).

Arbuz, gdy już się wyspał zadzwonił do mnie i zapytał: – To jako to jest, dziennikarze nie różnią się od zbójów?

Jak się okazuje czasami nie ma różnicy.

jes

Już po publikacji tego materiału Piotr Sz. postanowił zaszantażować Andrzej H. ps Arbuz, wysyłając mu wiadomość na FB. Cała  sprawa prawdopodobnie trafi do prokuratury.

1

 

4 komentarzy do POSŁUCHAJ NAGRANIA: Dziennikarz namawia gangstera do wspólnego ściągania haraczu

    • To zle ze podalem to do opini publicznej? Dla przestrogi ? To kto jest gangsterem w koncu? Ja nie robie z siebie swietoszka.. ale ten pseudo dziennikarz wlasnie pokazal ze powinien zmienic dzialalnosc gospodarcza 🙂 . No i juz ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*