Zgwałcił dwie kobiety na raz

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 67-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie dwóch młodych kobiet. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Śledztwo w sprawie przejęła Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. Wczoraj, na wniosek prokuratury, bielski sąd tymczasowo aresztował zatrzymanego na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Słowackiego w Bielsku-Białej. Mężczyzna zastraszył dwie kobiety, które przebywały w jego mieszkaniu. Przemocą i groźbami pozbawienia życia, zmusił 27-latkę i jej 34-letnią koleżankę do obcowania płciowego.

Wszczęte w sprawie śledztwo prowadziła Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. W minioną środę policjanci z wydziału kryminalnego, wspólnie z prokuratorami zatrzymali 67-latka. W przeszłości zatrzymany był już karany za liczne rozboje, włamania i kradzieże. Za murami zakładu karnego spędził ponad 40 lat swojego życia.

Sprawca usłyszał już zarzuty. Za obecne przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

(KWP Katowice)

1 komentarz do Zgwałcił dwie kobiety na raz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*