Dwóch młodych ludzi zginęło w wypadku, 3 jest rannych

Dzisiaj w nocy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 22- letni kierowca mercedesa zmarł na miejscu. Czworo pasażerów trafiło do szpitali w Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim i w Warszawie. Mimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować 17 – letniego mieszkańca Sochaczewa.
W nocy 17 września, tuż po 3.00,  sochaczewski dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Ćmiszewie Rybnowskim.
Wstępnie ustalono, że 22 – letni kierowca mercedesa nie dostosował prędkości do panujących warunków i na łuku drogi zjechał ze swojego pasa, a następnie uderzył w drzewo. Młody mężczyzna, który prowadził auto zmarł na miejscu. Czworo pasażerów w wieku od 15 do 19 lat przetransportowano do szpitali w Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim i w Warszawie. Mimo wysiłków lekarzy, zmarł również 17 – latek, który był transportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie.
Policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. Teraz będą ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*