W nowym Reporterze nowe fakt w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek oraz śmierci Ewy Tylman

W najbliższym wydaniu Reportera, który ukaże się w środę 5 lipca, wracamy do sprawy Iwony Wieczorek, której zaginięcie od  7 lat pozostaje niewyjaśnione. Chociaż naszym zdaniem mogło to nastąpić już dawno temu. Gdyby nie zaniedbania i przeoczenia w śledztwie. Niestety, wygląda na to, że nadal pewne wątki są przeoczane, a poszukiwania  jakie prowadzono w lipcu ubiegłego roku –   po na naszym zgłoszeniu nowych tropów i faktów – były cokolwiek pobieżne. Jednak , jak wskazuje lektura dwóch ostatnich tomów akt, naprowadziły śledczych na pewne ślady. O tym więcej już 5 lipca.

W nowym numerze napiszemy także o fakcie, który powinien stać się impulsem do rozpoczęcia nowego śledztwa w sprawie zamordowania Ewy Tylman.  To bardzo konkretny i zaskakujący dowód, który powinien w końcu wyrwać z letargu poznańską prokuraturę i otworzyć oczy wielu osobom.

W Reporterze także kilkanaście innych równie pasjonujących artykułów. Wkrótce więcej o zwartości nowego wydania.

2 komentarzy do W nowym Reporterze nowe fakt w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek oraz śmierci Ewy Tylman

  1. Na niewiele przydatne te mierne milicyjne sztuczki w celu zastraszania i ośmieszania użytkowników przez „wartowników tajemnicy” w tematach zniknięcia „niby bez śladu” Iwony na wielu portalach internetowych. Wszystkich nie zastraszą, wszystkim ust nie zamkną, nie dadzą rady! B)
    Zawsze może zaistnieć jakaś sytuacja wyjątkowa, gdzie ma zastosowanie jakieś inne rozwiązanie i dlatego do końca jest szansa iż okoliczności zniknięcia dziewczyny ujrzą światło prawdy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*