SPRAWA IWONY WIECZOREK: Co kryją kolejne akta? Fundacja wraca do poszukiwań!

Poszukiwania z udziałem policji w lipcu 2016 roku/ fot Fundacja Na Tropie

Otrzymaliśmy z Prokuratury Okręgowej  w  Gdańsku zgodę na wgląd do kolejnych akt sprawy Iwony Wieczorek, w tym do tomu 33. W połowie maja zapoznamy się z ich treścią.

O tym co konkretnie zawierają akta napiszemy prawdopodobnie w wydaniu lipcowym. Wiemy że znajdują się w nich m.in. protokoły z przeszukania między innymi posesji i oględzin  wskazanych przez Janusza Szostaka. Są też zapisy eksperymentów procesowych oraz protokoły przesłuchań świadków.

baner fundacji na Reporter

– Także w maju i czerwcu fundacja Na Tropie będzie prowadzić kolejne działania poszukiwawcze na terenie Trójmiasta. –  dodaje Janusz Szostak, prezes fundacji i wydawca Reportera  – Jesteśmy przekonani, że ciało Iwony Wieczorek znajduje się na terenie Trójmiasta, i to w rejonie, który wskazaliśmy wcześniej. Lektura akt pozwoli nam zweryfikować, gdzie i jak były szukane zwłoki. Według mojego obecnego stanu wiedzy nie sprawdzono wszystkich, dosłownie czterech  sąsiadujących ze sobą miejsc.  Ale co do tego zyskam pewność dopiero  po zapoznaniu się z aktami.

ex

 

3 komentarzy do SPRAWA IWONY WIECZOREK: Co kryją kolejne akta? Fundacja wraca do poszukiwań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*