Zuzanna Skotak

Wydział kryminalny KPP w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginioną Zuzanną Skotak (córka Cezarego), która po raz ostatni widziana była przez rodzinę 28 marca 2017 roku. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

28 marca 2017r., przed południem, Zuzanna Skotak ur. 20 maja 2000 roku ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania tj. Nowy Dwór Mazowiecki.

Rysopis zaginionej: wzrost 171-175 cm, szczupła budowy ciała, włosy długie ciemny blond, twarz okrągła. W chwili zaginięcia ubrana była: spodnie typu jeans z charakterystycznymi przetarciami, kurtkę typu flek koloru zielonego, buty sportowe.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Sk/KSP

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*