WARSZAWA: Kieszonkowiec przyjechał skodą. Znasz go?

Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu. Osoba ta może mieć związek z przywłaszczeniem portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy na stacji paliw przy ul. Radzymińskiej.

Do zdarzenia doszło 30 grudnia 2016. Każdy, kto rozpoznaje wskazanego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, pod całodobowym numerem tel. 22 603-81-71.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 960 złotych. Do wymienionego zdarzenia doszło w dniu 30 grudnia 2016 r. w godzinach 20:20-20:30 na stacji paliw, przy ul. Radzymińskiej Warszawie.

1

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu z wizerunkiem mężczyzny mogącego mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 40-50 lat, średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę zimową z kapturem, czapkę zimową w paski poziome. Mężczyzna poruszał się pojazdem marki skoda fabia typu sedan.

2

Wszystkie osoby, które rozpoznają wskazanego mężczyznę i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 bądź pod całodobowym numerem tel. (22) 603-81-71, powołując się na numer sprawy KPD-II-17/17.

po

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*