Sylwia Szymańska

7 lipca około godz. 13.00 nastoletnia Sylwia Szymańska wyszła z domu swojej babci w miejscowości Rutki Kossaki w powiecie zambrowskim. Miała spotkać się z koleżanką. Do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Ostatni raz była widziana prawdopodobnie 8 lipca około godz 20.00 na przystanku autobusowym w miejscowości Gać w powiecie łomżyńskim.

Sylwia Szymańska wygląda na 17 lat, ma około 155 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie włosy koloru ciemny blond pomalowane na jasny blond.

W chwili zaginięcia była ubrana w czarną koszulkę z krótkim rękawkiem, jasne legginsy we wzory koloru niebieskiego, obuwie typu trampki w kolorze beżowym w kwiatki różowego koloru.

Miała przy sobie małą, pikowaną damską torebkę na długim pasku koloru granatowego z trzema przegródkami, a także telefon komórkowy marki Samsung.

Jeżeli ktokolwiek widział Sylwię Szymańską lub ma jakieś informacje o niej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z dyżurnym zambrowskiej policji pod nr. 86 474 19 00 lub 997.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*