Julia Malczuk

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują zaginionej Julii Malczuk. Ktokolwiek widział dziewczynę, bądź zna miejsce jej pobytu proszony jest kontakt z Policją.

Julia Malczuk c. Marcina i Urszuli ur. 21.04.2001r. zam. Biała Podlaska, ul. Sworska

Rysopis: wzrost 165 cm, waga 48 kg, szczupła budowa ciała, włosy do ramion kolor blond, oczy koloru piwnego, brak znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była: w kurtkę koloru czarnego z szarym kapturem oraz szarymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego typu „rurki”, buty kozaki do kolan koloru czarnego.

 Okoliczności zaginięcia: w dniu 30 listopada 2016 roku Julia Malczuk wyszła z domu z zamiarem udania się do szkoły, gdzie nie pojawiła się. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną,    

 Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, 21-500 Biała Podlaska, ul. Pl. Wojska Polskiego 23, tel. 83 344 82 70, na numer 997 lub osobiście  do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej.

W.L

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*