BYDGOSZCZ: Tak jeżdżą idioci! ZOBACZ FILM

Wyczyny kierowcy na trasie Bydgoszcz-Świecie wprawiły w osłupienie doświadczonych policjantów. Trudno skomentować, jak można jeździć w tak brawurowy i niebezpieczny sposób. Za wykroczenia, których dopuścił się skrajnie nieodpowiedzialny kierowca, taryfikator przewiduje łącznie 30 punktów karnych, a mandat, którego mógłby się spodziewać wyniósłby nawet 1000 złotych, o ile sprawa nie zostanie skierowana do sądu.

W ostatnim czasie na skrzynkę mailową „Stop agresji drogowej” prowadzoną przez policjantów KWP w Bydgoszczy internauta przysłał film, który wprawił w osłupienie nawet funkcjonariuszy.

Kierowca bmw jadący na trasie Bydgoszcz –Świecie, w okolicach Zbrachlina, za nic miał przepisy, zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo. Nie zastosował się do zakazu wyprzedzania, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.

Taryfikator przewiduje za wykroczenia, których dopuścił się kierowca łącznie 30 punktów karnych, a mandat, którego mógłby się spodziewać wyniósłby nawet 1000 złotych, o ile sprawa nie zostanie skierowana do sądu.

Tymczasem policjanci radzyńskiej drogówki zatrzymali 67-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna pędził samochodem z prędkością prawie 200 km/ h. Zdarzenia nagrał policyjny videorejestrator. Amator szybkiej jazdy ukarany został mandatem. Otrzymał też punkty karne.

lizak

 22.11.br., przed godz. 9:00, na drodze krajowej K-63, w miejscowości Stasinów, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 67-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna kierował samochodem marki Audi A6 z prędkością 195 km/h. Jego poczynania uwiecznił policyjny videorejestrator. Zatrzymujących go funkcjonariuszy przeprosił za swoje zachowanie. Nie potrafił go również w żaden sposób wyjaśnić. Mężczyzna ukarany został mandatem w wysokości 500 złotych. Otrzymał również punkty karne.

KWP w Bydgoszczy / KWP Lublin

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*