RYBNIK: On napadł na kantor

Rybniccy policjanci poszukują mężczyzny, który 4 listopada napadł na jeden z kantorów przy ulicy Kościelnej w Rybniku. Za zgodą prokuratury publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały napastnika w czasie, gdy grozi pracownicy kantoru przedmiotem przypominającym broń. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o napadzie i jego sprawcy prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Do zdarzenia doszło 4 listopada bieżącego roku. Pomiędzy godziną 17.45 a 17.47, do kantoru w Rybniku przy ulicy Kościelnej wszedł mężczyzna, który grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy. Zdecydowana postawa kobiety, która odmówiła wydania pieniędzy spowodowała, że sprawca wybiegł z kantoru i uciekł ulicą Kościelną w kierunku Placu Kościelnego, a następnie wbiegł w pasaż i dalej uciekł w kierunku ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Kamery monitoringu zarejestrowały całe zdarzenie. Zdjęcie napastnika, po uzyskaniu zgody prokuratury, publikujemy na naszej stronie. Prosimy o informacje na temat zdarzenia oraz sprawcy.

Rysopis napastnika:

Mężczyzna, w wieku z wyglądu około 37-40 lat, wzrost około 170 cm, średniej budowy ciała, z kilkudniowym zarostem. Ubrany był w kurtkę puchową koloru zielonego ze ściągaczem przy nadgarstach, dżinsy koloru jasnoniebieskiego oraz buty sportowe koloru ciemnego, przez ramię miał przewieszoną torbę koloru czarnego, na głowie miał założoną czapkę wełnianą koloru ciemnego.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku pod numerami telefonów (Wydział Kryminalny) 32 42 95 280 lub (dyżurny) 32 42 95 255. Osoby, które rozpoznają sprawcę mogą ten fakt zgłosić także w najbliższej jednostce policji lub pod numerem 997 bądź 112.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*